Lokata 100 000 na rok.

Posted by olek on Wed, Aug 02 2017 09:46:30

Lokata Fortune w Lions's Banku.

Wolna kwota stu tysięcy złotych to już suma jaką nie każdy z nas ma. Wyobraźmy sobie jednak, że mamy te sto tysięcy złotych i chcemy je ulokować na lokatę. Czy uda nam się na tym zarobić? Uda się, ale też nie mamy co liczyć na to, że zarobimy na lokacie kokosy. Ciekawą ofertę przygotował Lion's Bank w ofercie Lokata Fortune. W tym przypadku, kiedy ulokujemy nasze sto tysięcy złotych na rok, bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie w wysokości 2,4%. Na tej podstawie wysokość naszego zysku z lokaty będzie kwotą 1944 złotych. Na Lokacie Fortune możemy ulokować kwotę od stu tysięcy złotych do miliona. Patrząc na zakres kwoty można zauważyć, że jest to oferta skierowana do bardziej zamożnego klienta. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci banku, jak i ci stali. Co ważne mimo tak dużej kwoty na lokacie można ją założyć nie tylko w oddziale, ale również online. Jedynym wymogiem koniecznym do spełnienia, aby móc skorzystać z oferty jest założenie w banku kąta. Bank kapitalizuje odsetki na koniec okresu, a jej zerwanie przed czasem skutkuje utratą wszystkich uzbieranych odsetek. Oferta dostępna jest w banku od marca. Bardzo ważne jest to, że nasze środki objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Lokata CLOUD w Idea Banku.

Takie samo oprocentowanie w wysokości 2,4% oferuje nam Idea Bank w Lokacie CLOUD dla nowych i obecnych klientów. Różnica jest w zakresie kwot jakie można wpłacać na lokatę. Z tej mogą skorzystać osoby, które mają minimum pięćset złotych zaś maksymalnie milion. Zrywając lokatę przed czasem utracimy odsetki, które kapitalizowane są na koniec okresu. Przez cały okres lokowania naszych środków na lokacie bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie. Nasze środki podobnie jak w Lion's Banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. W razie sytuacji, kiedy bank ogłosi upadłość nie utracimy pieniędzy jakie ulokowaliśmy na lokacie.

Lokata Depozyt Plus w Toyota Banku.

Na nieco mniejszy zarobek możemy liczyć zakładając Lokatę Depozyt Plus w Toyota Banku. Lokując na niej sto tysięcy na rok, uda nam się zarobić 1963 złote, przy oprocentowaniu w wysokości 2,3%. Kwota minimalna do wpłacenia na lokacie to pięć tysięcy złotych. Toyota Bank kieruje swoją ofertę dla nowych i obecnych klientów. Jest to lokata jaką możemy założyć online. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Co ważne, konsekwencją zerwania lokaty nie jest utrata wszystkich odsetek, ale ich części. Pod tym względem jest to jedna z lepszych propozycji lokat na tak wysoką kwotę.